O mnie

Nieruchomości zawodowo

Z zawodu, pasji i wyboru jestem Pośrednikiem w Obrocie Nieruchomościami. Moją licencję możesz zweryfikować tutaj. Jestem członkiem jednego z najlepszych i najbardziej profesjonalnych zespołów pośredników na Trójmiejskim rynku nieruchomości segmentu premium – White Wood Nieruchomości.

Pracuję w tandemie z moją wspaniałą żoną, Marzeną. Wspieramy zarówno ze stronę sprzedającą promując nieruchomości na sprzedaż, jak i osobami poszukującymi swojego kąta na ziemi. Dzięki temu mamy stały kontakt z ludźmi, co bardzo sobie cenię. Jako agent nieruchomości mam okazję korzystać ze swoich dotychczasowych doświadczeń w marketingu łącząc je z aspektami prawnymi, a czasem także inwestycyjnymi.

W zakładce Nieruchomości dzielę się poradami wziętymi z mojej codziennej praktyki na rynku nieruchomości:

  • jak kupić bezpiecznie i na co zwracać uwagę kupując nieruchomość?
  • jak skutecznie sprzedać nieruchomość i jakich błędów się wystrzegać?

Zapraszam do lektury, a jeśli potrzebujesz potwierdzenia na to, że mam jakiekolwiek pojęcie o Nieruchomościach – sprawdź rekomendacje naszych dotychczasowych klientów na Facebooku.

Marketing od kuchni

Skąd na blogu agenta nieruchomości tyle artykułów o marketingu? To efekt ponad 10 lat mojego doświadczenia w marketingu internetowym – miałem okazję obserwować na własne oczy jak ta dziedzina dla geeków wysyłających mailingi i pozycjonujących strony internetowe torowała sobie drogę do coraz większego uznania w świecie „tradycyjnego” marketingu.

Marketing automation, analytics, lead nurturing, seo i jeszcze parę innych dziedzin, to niegdyś (ale również i teraz) moje środowisko naturalne.

Efektem tych 10 lat doświadczenia jest ponad 80 artykułów na różne tematy – od copywritingu do optymalizacji konwersji i z powrotem, a także 2 kursy online mojego autorstwa, dostępne na StrefaKursow.pl:

Prywatnie… jestem z Gdyni, Artur z Gdyni 😉

Moje życie i doświadczenia, to nie tylko nieruchomości i marketing 😉 Pasjonuję się także historią, a ponieważ mieszkam z rodziną w Gdyni, zgłębianie historii i współczesności tego niezwykłego miasta jest dla mnie naturalne. Poza tym lubię jeździć na rowerze, oglądać dobre seriale, czytać fajne książki i spać w lesie 😉

Dlatego w tej części strony znajdziesz treści ode mnie, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Ponieważ zaś nie mają one absolutnie żadnego wspólnego mianownika, jedyną słuszną nazwą tej kategorii jest po prostu Varia.

To tyle o mnie – teraz porozmawiajmy o Tobie! Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, wymienić opinie o nieruchomościach, marketingu albo podzielić się ciekawostką o czymkolwiek, co może mnie zainteresować – namiary znajdziesz w zakładce Kontakt… albo uderzaj na Facebooku!